Információs Partnerségi Nap Nagyecseden
2026. 05. 13.

Információs Partnerségi Napot tartott a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Civil Közösségi Szolgáltató Központ 2026. május 11-én Nagyecseden.

A résztvevőket Kovács Lajos Nagyecsed Város polgármestere köszöntötte.

Kiss András, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Civil Közösségi Szolgáltató Központ operatív igazgatója, a Hierotheosz Egyesület főtitkára részvételével került sor egy beszélgetésre a helyi civil szervezetekkel, melynek témája a civil támogatási formák jelenlegi állása és aktualitásai voltak. Kiemelten szó volt a Nemzeti Együttműködési Alap most május folyamán esedékes elszámolásáról, a 2026-os programok, szerződéskötések állásáról, a Falusi Civil Alap folyamatban lévő megvalósításairól, hiszen a helyi civil közösséget leginkább ezek a témák foglalkoztatták. A fórum további részében a résztvevők tehettek fel kérdéseket és egy jó hangulató beszélgetés alakult ki. Kiss András köszönetet mondott az elmúlt évek munkájáért.

Köszönjük mindenkinek a részvételt.